ПАРЄ може запропонувати Росії повернутися до Страсбурга, - нардеп

Звільнення Москвою Надії Савченко може підштовхнути членів Асамблеї розпочати процедуру поновлення у правах російської делегації в цій організації
Depo.Влада
26 травня 2016 21:32
ФОТО: depo.ua

Таке припущення у "Фейсбуці" зробив голова офіційної делегації України в ПАРЄ народний депутат Володимир Ар’єв, передає depo.ua.

"Бюро ПАРЄ в Таллінні привітало вчорашнє звільнення Савченко. Тепер більшість парламентарів з країн Ради Європи вважають, що це достатній крок для початку процесу поновлення в правах делегації РФ в Асамблеї", - передав депутат загальний настрій у залі засідань.

Сам Ар’єв, як він пише, нагадав присутнім про "інших, понад 20 українців та кримських татар - заручників Кремля", про "понад сотню полонених у застінках окупантів", про "окупацію", власне, про "порушення основ і головних принципів Ради Європи". "Українській делегації в ПАРЄ доведеться серйозно попрацювати до кінця року - саме тоді можливий розгляд питання прав делегації РФ, не раніше", - зазначив депутат.

Напередодні президент Парламентської асамблеї Ради Європи Педро Аграмунт заявив, що чекає на члена парламентської делегації України у ПАРЄ Надію Савченко у Страсбурзі. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада