Парасюка на бійку з "Антибіотиком" спровокував Шокін, – Соболєв

Керівники Генпрокуратури і МВС навмисно провокують таких політиків, як народний депутат Володимир Парасюк, на бійки, щоб не можна було розібратися в ситуації в правоохоронних органах у цивілізований спосіб
Depo.Влада
19 листопада 2015 13:49
ФОТО: depo.ua

Таку думку в кулуарах Верховній Раді висловив голова парламентського комітету з протидії корупції Єгор Соболєв, передає depo.ua.

"Сьогодні Шокін і Аваков – найбільші провокаторі. Зриви Парасюка пов’язані з тим, щоб люди не мають можливості діяти в цивілізований спосіб", - сказав Соболєв, навівши факти, коли з ГПУ приходять відписки про перебіг резонансних розслідувань.

"Це найстрашніша провокація з боку ГПУ і міністра МВС. Скоро вони будуть оточені жирними лавами "Беркуту", – вважає Соболєв.

Нагадаємо, що сьогодні, 19 листопада, Парасюк накинувся на заступника керівника управління з боротьби з корупцією при СБУ Василя Пісного, який раніше був начальником Департаменту державної служби боротьби з економічною злочинністю МВС України, та вдарив його ногою.  Пісний відомий також як авторитет "Антибіотик", який, за словами Парасюка, "кришує" контрабанду

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада