Парасюк розповів про бійку з прокурором: Бачили б ви, що він нижче торсу витворяв

Народний депутат України Володимир Парасюк розповів про свою бійку із прокурором під час вчорашнього засідання суду над лідером УКРОПу Геннадієм Корбаном

Про це він розповів сьогодні, знову прийшовши на суд над Корбаном, передає depo.ua.

За словами Парасюка, "ходять чутки, що у Генпрокуратурі думають над тим, як реагувати на цю ситуацію".

Він також запевнив, що не бив прокурора, "це була штовханина", і краватку у нього не крав.

"По перше, ніхто цього прокурора не бив – це була штовханина … прямих ударів ніхто не завдавав. Можливо він десь і потрапив мені на лікоть. Спеціально я цього не робив.

Ситуацію з краваткою, яку начебто вкрали, я теж не можу прокоментувати. Коли я виходив з приміщення, краватка лежала, я її підняв і прив'язав до джипа прокурора, який коштує в районі 80 тисяч доларів, але виявилось, що хтось її відв'язав і викинув", - розповів Парасюк.

"Його ніхто не бив, ми як народні депутати зупиняли злочин. І коли вже приїхала слідчо-оперативна група, ви помітили, що людину вивели на вулицю, ніхто його там не чіпав", - додав нардеп.

"Якщо бути чесним, то такі прокурори – це плювок в ту сторону, тих хлопців і дівчат, які загинути. Такого типу чиновники ходять в окулярах, весь із себе такий інтелігентний, жаліється, що його побили. Ви б побачили, що нижче торсу він витворяв своїми руками і ногами – він копав всіх підряд і давав нижче поясу удар. От таке наше правосуддя – б'ють нижче поясу", - заявив Парасюк. 

Нагадаємо, сьогодні в Печерському райсуді Києва почався розгляд клопотання щодо обрання Корбану запобіжного заходуВ суд доставили самого Корбана.

Зазначимо, що 4 листопада нардеп Парасюк счинив бійку в Печерському райсуді суді Києва, вимагаючи від прокурора ГПУ пред`явити мобільний телефон, на якому начебто були СМСки зі вказівками щодо Корбана. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада.