Парасюк розповів про бійку з прокурором: Бачили б ви, що він нижче торсу витворяв

Народний депутат України Володимир Парасюк розповів про свою бійку із прокурором під час вчорашнього засідання суду над лідером УКРОПу Геннадієм Корбаном
Depo.Влада
5 листопада 2015 10:24
ФОТО: depo.ua

Про це він розповів сьогодні, знову прийшовши на суд над Корбаном, передає depo.ua.

За словами Парасюка, "ходять чутки, що у Генпрокуратурі думають над тим, як реагувати на цю ситуацію".

Він також запевнив, що не бив прокурора, "це була штовханина", і краватку у нього не крав.

"По перше, ніхто цього прокурора не бив – це була штовханина … прямих ударів ніхто не завдавав. Можливо він десь і потрапив мені на лікоть. Спеціально я цього не робив.

Ситуацію з краваткою, яку начебто вкрали, я теж не можу прокоментувати. Коли я виходив з приміщення, краватка лежала, я її підняв і прив'язав до джипа прокурора, який коштує в районі 80 тисяч доларів, але виявилось, що хтось її відв'язав і викинув", - розповів Парасюк.

"Його ніхто не бив, ми як народні депутати зупиняли злочин. І коли вже приїхала слідчо-оперативна група, ви помітили, що людину вивели на вулицю, ніхто його там не чіпав", - додав нардеп.

"Якщо бути чесним, то такі прокурори – це плювок в ту сторону, тих хлопців і дівчат, які загинути. Такого типу чиновники ходять в окулярах, весь із себе такий інтелігентний, жаліється, що його побили. Ви б побачили, що нижче торсу він витворяв своїми руками і ногами – він копав всіх підряд і давав нижче поясу удар. От таке наше правосуддя – б'ють нижче поясу", - заявив Парасюк. 

Нагадаємо, сьогодні в Печерському райсуді Києва почався розгляд клопотання щодо обрання Корбану запобіжного заходуВ суд доставили самого Корбана.

Зазначимо, що 4 листопада нардеп Парасюк счинив бійку в Печерському райсуді суді Києва, вимагаючи від прокурора ГПУ пред`явити мобільний телефон, на якому начебто були СМСки зі вказівками щодо Корбана. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада.