Парасюк прокоментував призначення на митницю Сердюка

Призначення Сергія Сердюка на посаду в Генпрокуратурі, де він зможе курирувати нагляд за законністю роботи митниці - це своєрідний спосіб повністю контролювати українську митницю
Depo.Влада
22 листопада 2016 11:26
ФОТО: depo.ua

Про це заявив нардеп Володимир Парасюк, прокоментуючи інформацію про можливе призначення Сергія Сердюка, якого називають кумом скандального генерала СБУ Василя Пісного, на посаду головного контролера за митницею Генпрокуратури, передає Depo.ua з посиланням на ДС.

"Всі чудово знають, що це за людина (Сергій Сердюк, - ред.) - У нього немає ні честі, ні совісті. Він ніколи в житті порядно не жив, тому тут навіть нічого коментувати - він повинен сидіти в тюрмі. Я думаю, що це призведе до збільшення рівня корупції. Він встановить контроль над усіма митницями ", - розповів він, зазначивши при цьому, що співробітників відомства почнуть шантажувати і вимагати від них гроші, а в гіршому випадку підставляти і порушувати кримінальні справи.

"Думаю, що будуть два види заробітку грошей. Перший - це утримання на гачку працівників митниці, які будуть закривати очі на якусь певну контрабанду. І другий варіант - це замовні справи. Тобто, будуть підставляти або давати хабар, а потім відкривати справу і вимагати у митника гроші. І це будуть два основні методи конвертувати їх службове становище в грошові потоки. Тут немає нічого нового, саме цим Пісний займався все своє життя ", - резюмував Володимир Парасюк.

Нагадаємо, в ЗМІ з'явилася інформація про те, що генерал СБУ Василь Пісний, який засвітився в скандалі з нардепом Володимиром Парасюком, хоче зробити свого кума Сергія Сердюка головним контролером за митницею в Генпрокуратурі.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада