Парасюк прокоментував призначення на митницю Сердюка

Призначення Сергія Сердюка на посаду в Генпрокуратурі, де він зможе курирувати нагляд за законністю роботи митниці - це своєрідний спосіб повністю контролювати українську митницю

Про це заявив нардеп Володимир Парасюк, прокоментуючи інформацію про можливе призначення Сергія Сердюка, якого називають кумом скандального генерала СБУ Василя Пісного, на посаду головного контролера за митницею Генпрокуратури, передає Depo.ua з посиланням на ДС.

"Всі чудово знають, що це за людина (Сергій Сердюк, - ред.) - У нього немає ні честі, ні совісті. Він ніколи в житті порядно не жив, тому тут навіть нічого коментувати - він повинен сидіти в тюрмі. Я думаю, що це призведе до збільшення рівня корупції. Він встановить контроль над усіма митницями ", - розповів він, зазначивши при цьому, що співробітників відомства почнуть шантажувати і вимагати від них гроші, а в гіршому випадку підставляти і порушувати кримінальні справи.

"Думаю, що будуть два види заробітку грошей. Перший - це утримання на гачку працівників митниці, які будуть закривати очі на якусь певну контрабанду. І другий варіант - це замовні справи. Тобто, будуть підставляти або давати хабар, а потім відкривати справу і вимагати у митника гроші. І це будуть два основні методи конвертувати їх службове становище в грошові потоки. Тут немає нічого нового, саме цим Пісний займався все своє життя ", - резюмував Володимир Парасюк.

Нагадаємо, в ЗМІ з'явилася інформація про те, що генерал СБУ Василь Пісний, який засвітився в скандалі з нардепом Володимиром Парасюком, хоче зробити свого кума Сергія Сердюка головним контролером за митницею в Генпрокуратурі.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада