Парасюк назвав "нормандську" зустріч "маразмом" і запропонував "порвати" Мінськ

Народний депутат Володимир Парасюк вважає вчорашню "нормандську" зустріч у Берліні такою, що не має юридичної сили
Depo.Влада
20 жовтня 2016 13:23
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив журналістам у кулуарах Верховної Ради, передає Depo.ua.

"А хтось їх  (результати зістрічі, - ред.) знає, крім Порошенка?.. У нас парламент є основою основ, а якщо ми хочемо брати участь у якихось переговорах, ми мусимо ратифіковувати це через парламент. А у нас президент поїхав, щось собі там вирішив і при тому всьому нічого не каже. Можливо каже, але якось дозовано, те, що сподобається суспільству. Їхня зустріч не має юридичної сили. Якщо завтра не виконає якоїсь обіцянки, то ніхто не понесе відповідальність, тому що її немає. Це просто зустрілись, поговорили. Я з вами піду на каву, вип`ємо, поговоримо, а потім ми це назвемо офіційною зустріччю, за яку треба буде нести відповідальність. Це ж маразм", - вважає Парасюк.

Він вважає, що Мінські угоди - "це папірець, підписаний на коліні"."Ми повинні змінювати, в першу чергу, все це направляти у юридичну площину, щоб потім був документ і ми могли Росії показувати, ось ви це порушили, оце порушили. Завтра Росія вийде з цих переговорів або щось не виконає, що ми їй пред`явимо. Мінські домовленості? Папірець, який був написаний на коліні? Поклали, підписали. щось придумали...Ми ведемся на ці заяви. Треба повертатися до Будапешського меморандуму...Моє бачення - взагалі порвати всі ці Мінські домовленості, до кінця реформувати ЗСУ і закінчити АТО", - сказав нардеп.

Нагадаємо, 19 жовтня у Берліні відбулась зустріч у "нормандському форматі" за участю лідерів України, Німеччини, Франції та Росії. 

Переговори тривали шість годин поспіль: 4 години - по Україні і 2 години - по Сирії.

 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада