Парасюк накинувся на екс-регіонала Бондаря, заступаючись за "Правий сектор"

Народний депутат Володимир Парасюк перервав виступ екс-регіонала та представника депутатської групи "Відродження" Вадима Бондаря
Depo.Влада
14 липня 2015 10:20
ФОТО: depo.ua

Як передає кореспондент depo.ua, Парасюк підійшов до трибуни та почав вигукувати образи на адресу Бондаря, коли той закликав правоохоронців до жорсткіших дій стосовно бійців "Правого сектору", які влаштували бійню в Мукачеві.

"Вся країна третій день спостерігає з жахом за Мукачевому. Ми говоримо про те, що будуємо сучасну європейську державу. Але такими діями як "ПС" ми змушуємо Європу дивитись на нас як на Сомалі, Лівію, де зброя гуляє по рукам. Ті, хто хоче, створює табори військові. Колонами їздять по мирних територіях.

В якій країні таке б дозволили? У Франції, коли кілька місяців тому терористи захопили заручників, розстріляли редакцію, спецназ за один день закінчив історію. І ніхто не підняв питання, чи це законно. Пропонуємо заслухати звіт керівників силових органів. Якщо ПС - військові, вони мають бути на Сході. Сьогодні це по суті озброєна банда", - сказав Бондар. 

В свою чергу спікер Верховної Ради Володимир Гройсман після демаршу Парасюка закликав депутатів до стриманості, зазначивши, що за трибуною парламенту кожен має право висловити свою думку. Бондар же закликав Парасюка стримуватись "фізично і психічно". 

 

Більше новин про політику читайте у рубриці Влада.depo.ua