Парад у Москві: Путін зустрічає нечисленних гостей

Президент Росії Володимир Путін зустрічає іноземні делегації, які прибули на парад Перемоги
Depo.Влада
9 травня 2015 09:39
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на РИА Новости.

В урочистих заходах в Москві з нагоди 70-річчя Перемоги беруть участь всього 30 глав держав і урядів зарубіжних країн. Після зустрічі глав іноземних делегацій президент Росії Володимир Путін відправиться на військовий парад
Як раніше повідомляв помічник російського президента Юрій Ушаков, заходу також відвідають офіційні особи ряду інших держав, зокрема глави МЗС Італії та Франції. У загальній складності очікуються близько 40 представників іноземних держав.

Великобританію, за словами Ушакова, представлятиме онук Уїнстона Черчилля глави британського уряду під час Другої світової войни.После зустрічі глав іноземних делегацій Путін відправиться на військовий парад в ознаменування 70-річчя Перемоги.

На 70-річний ювілей Перемоги запрошення отримали 68 зарубіжних лідерів, а також керівники ЮНЕСКО, ООН, Євросоюзу і Ради Європи.
Але прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков повідомив, що у зв'язку з щільними графіками не будуть присутні лідери Білорусії Олександр Лукашенко, Німеччини Ангела Меркель, Чехії Мілош Земан та Словаччини Роберт Фіцо.

Ювілейний парад буде одним з найбільших за всю історію свята. Багато його моменти ретельно тримаються в секреті. Відомо, що парад буде складатися з двох частин: історичної та сучасної. В ході останньої вперше будуть представлені новітні зразки озброєнь і військової техніки. Наприклад такі як танк Армата, з я кого вже третю добу стібуться користувачі соцмереж.

Як повідомляв depo.ua, жоден представник від України не братиме участі в російському "победобесії".