Папа Римський допоможе Порошенку звільняти заручників

Президент України Петро Порошенко заявив, що домовився координувати процес звільнення заручників з Папою Римським Франциском, в якому понтифік буде допомагати
Depo.Влада
17 червня 2016 18:13
ФОТО: depo.ua

Про це під час зустрічі з державним секретарем Святого Престолу кардиналом П’єтро Пароліном сказав президент України Петро Порошенко, передає depo.ua.

"Ми домовилися скоординувати наші дії з приводу залучення Святого престолу до гуманітарних місій по звільненню заручників, які знаходяться в полоні", - сказав Порошенко.

Голова держави зазначив, що розраховує на підтримку Ватикану в питанні повернення Криму Україні. "Я переконаний, що Святий престол разом з іншими міжнародними партнерами буде діяти в дусі невизнання анексії Криму Росією і в підтримку суверенітету територіальної цілісності і незалежності нашої держави", - заявив Порошенко.

Нагадаємо, в рамках гуманітарної місії "Папа для України", оголошену Папою Римським Франциском, у всіх храмах Європи було зібрано мільйони євро, які передадуть постраждалим в наслідок війни на Донбасі.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада