Панама не хоче бути "цапом-відбувайлом" через офшори

Міністр при канцелярії президента Панами Альваро Алеман заявив, що влада не дозволить робити з країни "цапа-відбувайла" на тлі офшорного скандалу
Depo.Влада
6 квітня 2016 10:57
ФОТО: depo.ua

Алеман підкреслив, що не допустить, щоб публікація використовувалася для нападок на адресу фінансового сектора Панами, повідомляє depo.ua з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

Крім того, міністр підкреслив, що Панама готова вжити відповідні заходи проти держав, які вирішать реагувати на публікацію "панамських документів" різними обмежувальними заходами.

Нагадаємо, 3 квітня Міжнародний консорціум журналістів-розслідувачів задокументував велику мережу тіньових грошових переказів, які використовуються іменитими власниками з багатьох країн. Всього в зборі інформації та підготовці доповіді брали участь 380 журналістів із майже 80 країн світу.

У розслідуванні журналісти посилаються на "безпрецедентний витік мільйонів документів" з бази даних Mossack Fonseka, четвертої за величиною в світі офшорної юридичної фірми.

Згідно з матеріалами,  президент України Петро Порошенко, всупереч заявам, досі не передав свої активи у траст. Однак почав реструктуризацію своїх активів Roshen, створивши для цього три офшорні компанії. 

Також з'явилася інформація про бізнес-зв'язки глави НБУ Валерії Гонтаревої з російським високопосадовцем.

Зазначимо, Mossack Fonseca допомогла створити 240 тисяч офшорів.

Читайте також: Скандал з офшорами в Панамі (ХРОНІКА)

Більше новин пр