ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

ПА НАТО має чітку позицію щодо загроз з боку Росії, – Фріз

Більшість делегацій країн весняної сесії Парламентській асамблеї НАТО у Варшаві підтримує Україну й усвідомлює загрози від дій Росії

Depo.Влада
27 травня 2018 17:07
ФОТО: depo.ua

Про це заявила голова постійної делегації України в ПА НАТО Ірина Фріз в кулуарах ПА НАТО, передає Depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Дуже приємно спостерігати, що під час сесії спостерігається чітка позиція усієї ПА НАТО щодо загроз і викликів, які породжує Росія. Є чітке усвідомлення ведення Росією гібридної війни в усіх її проявах, що вважається загрозою для демократичних країн",- зазначила Фріз.

Вона звернула увагу, що під час обговорень на сесії багато уваги було приділено пропаганді, кампанії фейк-ньюсів. Український політик зауважила, що ПА НАТО підтвердила готовність не лише сповідувати демократичні цінності, права і свободи людини, але і здатність їх ефективно захищати.

Голова постійної делегації України підкреслила, що переважна більшість делегацій країн в ПА НАТО демонструє підтримку Україні, що дуже добре видно під час роботи в комітетах, обговорення доповідей, підготовки заключних резолюцій.

Як підкреслила Фріз, оприлюднений напередодні на ПА НАТО британським парламентарієм лордом Джоплінгом проект звіту "Протидія гібридним загрозам, що виходять від Росії: актуалізація" є "дуже глибоким" і в ньому детально прописано перелік загроз, які безпосередньо на собі відчула Україна.

Нагадаємо, українська делегація в ПА НАТО передала партнерам доповідь щодо розробки Росією біологічної та хімічної зброї.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада