П'ятеро "міністрів ЛНР" отримують пенсії в Україні

П'ятеро так званих "міністрів ЛНР" протягом року з початку військових дій в Донбасі продовжували отримувати пенсії від українського уряду, а троє з них отримують виплати досі
Depo.Влада
27 вересня 2015 12:50
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" написав  директор Департаменту масових комунікацій ЛОДА Денис Денищенко, передає depo.ua.

Таку інформацію надав Луганський обласний пенсійний фонд у відповідь на відповідний інформаційний запит Денищенка.

"З дванадцяти членів Радміну" ЛНР ", які числяться на обліку в ПФ, що не гребували хунтовскімі пенсіями п'ять чоловік. Двох з них (Галінкін і Запорожцева) зняли з обліку влітку цього року, а інші три" почесних "терориста пенсійного віку, все ж , користуються послугами пенсійного фонду України. Задирака, Кукоо і Наден, зціпивши зуби і затиснувши носи, страждаючи від підступах нудоти, отримують гроші, які заробляють для них "укропопітекі", "фашисти", "салоїди", - написав Денищенко.

При цьому в Пенсійному фонді відмовилися назвати точні суми коштів, які були перераховані на рахунки співробітників окупаційної адміністрації.

"Я бачу в цьому показовому прикладі неповагу до громадян України, які безкорисливо допомагають армії. До військових - вони щодня ризикують своїми життями, до людей, які змушені були залишити свої будинки і тепер поневіряються по країні" - прокоментував отриману інформацію Денищенко.

П'ятеро П'ятеро П'ятеро

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.