Оцінити необхідну кількість миротворців на Донбасі приїде спецмісія, - МЗС

Міністерство закордонних справ України (МЗС) очікує прибуття в країну спеціальної місії для оцінки необхідної кількості і обсягу миротворчого контингенту для відправки на Донбас
Depo.Влада
15 квітня 2015 16:56
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив речник українського МЗС Євген Перебийніс сьогодні, 15 квітня, на брифінгу у Києві, пише depo.ua з посиланням на РБК-Україна.

За його словами, Україна вже підготувала і надала документи для направлення оціночної місії.

"Ми сподіваємося, що найближчим часом ця ініціатива отримає розвиток вже в контексті безпосереднього обговорення як у рамках ООН, так і в рамках ЄС. Власне, це обговорення вже відбувається. Зараз повинна бути спрямована в Україну оціночна місія для того, щоб оцінити потреби цієї місії, її кількість", - заявив Перебийніс.

Нагадаємо, раніше президент України Петро Порошенко заявляв, що Радбезу ООН знадобляться місяці для прийняття рішення по миротворцях.

В Раді Європи назвали умови для направлення миротворців на Донбас. Раніше президент Парламентської асамблеї Організації з безпеки та співробітництва в Європі Ілкка Канерва допустив присутність збройних миротворців на сході України - так він відреагував на "залякування" спостерігачів попереджувальними пострілами.