ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Останній з оточення: уночі жорстоко побили водія Саакашвілі (ВІДЕО)

Сьогодні вночі жорстоко побили водія колишнього голови Одеської ОДА і лідер Руху нових сил Михайла Саакашвілі

Depo.Влада
19 листопада 2017 09:03
ФОТО: depo.ua

Про це саме екс-президент Грузії повідомив на своїй сторінці у Facebook, передає Depo.ua.

"Після того як за останній місяць в Грузію депортували всіх моїх охоронців і журналіста, який супроводжував мене і висвітлював мою діяльність, я залишився тільки з моїм водієм Володимиром. Він возив мене і допомагав по господарству. Сьогодні вночі двоє невідомих зустріли його біля будинку і жорстоко побили", - написав Саакашвілі.

За його словами, наразі Володимир згадав, що впізнав дві припарковані машини, які зазвичай за нами їздять, і він завжди вважав їх машинами СБУ, а двоє нападників були спортивного вигляду і явно чекали його біля під'їзду.

"Його дружина зателефонувала мені з Одеси, ми викликали швидку і поліцію, і я сам приїхав до нього. Швидка відвезла його у лікарню, де йому поставили діагноз – "важкий струс мозку" Владне ОЗУ, яке намагається вижити мене з України, одного за іншим прибирає моє безпосереднє оточення. Погано мене знаєте, с-ки!" – зазначив Саакашвілі.

Нагадаємо, що 17 листопада у Києві схопили грузинського журналіста Тамаза Шавшишвілі, а також громадян Грузії Зураба Цинцадзе, Вано Надірадзе та Мамуку Абшидзе. А 21 жовтня друга Саакашвілі і добровольця Давида Макішвілі, колишніх охоронця і водія лідера партії "Рух нових сил" Георгія Рубашвілі і Михайла Абзіанідзе схопили в Києві і видворили до Грузії.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада