Яценюк заявив про знищення доказів у справах проти Януковича і "Сім’ї"

Основні докази у справах щодо екс-президента Віктора Януковича та його оточення були знищені колишнім керівництвом України
Depo.Влада
1 квітня 2015 20:20
ФОТО: depo.ua

Про це заявив прем'єр Арсеній Яценюк на спільній прес-конференції з канцлером Германії Ангелою Меркель у Берліні, передає depo.ua з посиланням на "Українську правду".

"Основні особи, які підозрюються в скоєнні злочину проти людяності, це колишній президент країни, екс-голови СБУ та МВС отримали політичний притулок та громадянство Російської Федерації", - зазначив він.

"Ключові особи, які переслідуються українським законодавством, отримали притулок від Росії і ми не можемо їх допитати", - додав глава уряду.

За його словами, ГПУ надіслала запит до Росії щодо екстрадиції екс-чиновників.

"Нам потрібно для повного і всеохоплюючого розслідування допитати громадян РФ, а саме екс-президента України і все його оточення, яке зараз знаходиться під російським протекторатом", - заявив Яценюк.

"З тієї інформації, яка є в мене, основні докази у цих справах були знищені колишнім режимом, і для встановлення істини у цих справах треба дуже активно попрацювати, і основне - допитати організаторів цих злочинів, які зараз є в Росії", - додав прем'єр-міністр.

Мітки: докази