Опубліковано текст коаліційної угоди

Опубліковано текст коаліційної угоди, яка підписана сьогодні в парламенті п'ятьма політичними силами
Depo.Влада
21 листопада 2014 17:32
ФОТО: depo.ua
Опубліковано текст коаліційної угоди
Опубліковано текст коаліційної угоди

Як повідомляє ДеПо, текст угоди опубліковано на сайті партії «Самопоміч».

В тексті говориться, що представники коаліції депутатських фракцій «об'єдналися та створили парламентську більшість заради захисту суверенітету і територіальної цілісності України, проведення реформ у співпраці з іншими гілками влади, для підвищення добробуту і якості життя громадян України».

«Ми взяли на себе політичну відповідальність, щоб дати відповідь на виклики та загрози, перед якими сьогодні стоїть наша країна», - йдеться в тексті угоди, під якою сьогодні було поставлено підписи представників п'яти політсил.

Документ, серед іншого, передбачає скасування депутатської недоторканності, скасування позаблокового статусу України та поновлення політичного курсу на членство в НАТО, а також «відновлення державного суверенітету України над територією АР Крим».

В угоді також передбачено проведення конституційної реформи: створення Національного антикорупційного бюро та Національного агентства по боротьбі з корупцією. Новообрані депутати також домовилися провести судову реформу та реформування органів правопорядку та інші.

Як повідомляв ДеПо, сьогодні представники п'яти політичних сил урочисто в приміщенні Верховної Ради підписали коаліційну угоду, яка була парафована цієї ночі.

Підписи під угодою поставили: від «Блоку Петра Порошенка» Юрій Луценко, від «Народного фронту» - Арсеній Яценюк, від «Самопомочі» - Оксана Сироїд, від Радикальної партії Олега Ляшка - сам Ляшко і від «Батьківщини» - Юлія Тимошенко.

Нагадаємо, перше засідання Верховної Ради 8-го скликання відбудеться 27 листопада.