Оптимізм Трампа і цифрова бульбашка Меркель: ТОП цитат з форуму у Давосі

На ювілейному Міжнародному економічному форумі у Давосі світові політики та активісти хоч і уникали надмірної конкретики, все ж зачепили теми, які можуть визначити ключові тренди на майбутнє

Оптимізм Трампа і цифрова бульбашка Мерк…

Depo.ua зібрав кілька знакових цитат із заходу. 

Грета Тумберг, громадська активістка: "Ми вимагаємо, щоб представники компаній, банків, організацій та урядів негайно припинили інвестувати у розробку родовищ горючих корисних копалин та їхній видобуток. Негайно припинити всі витрати на цю сферу. Негайно і повністю позбавилися від них. Ми не хочемо, щоб це було зроблене до 2050-го, 2030-го чи навіть 2021-го. Ми хочемо, щоб це було зроблене зараз. Наш дім досі у вогні, ваша бездіяльність роздмухує це полум'я. І ми кажемо вам діяти так, ніби як ви любите своїх дітей понад усе"

Дональд Трамп, президент США: "Зараз – не час для песимізму, час для оптимізму. І щоб охопити можливості завтрашнього дня, ми маємо відкинути сумні пророцтва та передбачення апокаліпсису"

Крісталіна Георгієва, директорка МВФ: "Ми всі пристосувалися жити з новою, підвищеною нормою непевності. Ми вже бачимо орієнтовні ознаки стабілізації, але поворотного пункту ми ще не досягли"

Педро Санчес, прем'єр Іспанії: "Громадяни віритимуть у демократію, якщо демократія віритиме у кожного з них. Зростання, яке поглиблює соціальну нерівність, несприйнятне" 

Чарльз, принц Великої Британії: "Ми просто не можемо витрачати більше часу. Час діяти. Природа, насправді, життєва кров наших фінансових ринків. Ми маємо швидко змінити погляд на нашу економіку, аби працювати у гармонії з природою"

Санна Марін, прем'єрка Фінляндії: "Можливо, це і не щось грандіозне, що у нас у Фінляндії при владі п'ятеро жінок… Сподіваюся, в майбутньому у нас при владі будуть люди з геть різним бекграундом".

"Фінляндія стане кліматично нейтральною до 2035-го. Ми бачимо, що зміна клімату – найбільший ризик для людства. Але боротьба зі зміною клімату – великі можливості для наших технологій, бізнесу, створення робочих місць та забезпечення добробуту"

Ангела Меркель, канцлерка Німеччини

"Здається, люди більше не хочуть говорити один з одним – але так немає можливості побудувати мости між різними поглядами. І це те, що мене турбує. У нашому світі дефіцит діалогу навіть більш відчутний, ніж під час холодної війни,  коли був визначений канал для комунікації. Я можу лише молити: навіть якщо вам важко говорити з іншою людиною, не відмовляйтеся від цього. Інакше ви опинитеся у цифровій бульбашці. Будете говорити з людьми з тима самим поглядами… А це прямий шлях до катастрофи"

Імран Хан, прем'єр Пакистану:

"Це моє бачення – всі стратегії, які ми доводимо до кінця, – мають перетворити Пакистан на гуманістичну країну, де уряд бере на себе відповідальність за слабші прошарки суспільства"

Мохамед аль-Джунде, активіст:

"Зміна клімату – важливе питання, я це визнаю. Це може вплинути на кожного, і ми маємо з цим працювати. Але якщо ми сфокусуємося на цій специфічній проблемі і забудемо інші питання, такі як освіта, рівність та здоров'я, велика частина світу не зможе приєднатися до нас у кліматичній битві". 

Нагадаємо, з промовою на Міжнародному економічному форумі виступив президент України Володимир Зеленський

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme