Оприлюднення "чорної каси" ПР - старт кампанії Григоришина, - блогер

Журналіст Сергій Іванов вважає, що олігарх Костянтин Григоришин почав свою пердвиборну кампанію публікацією матеріалів "чорної каси" ПР
Depo.Влада
1 червня 2016 13:12
ФОТО: depo.ua

Про це Сергій Іванов написав у своєму блозі на Цензор.Нет, передає depo.ua.

"День публікації так званої "чорної каси ПР" можна вважати днем старту передвиборної кампанії нового політичного проекту олігарха Костянтина Григоришина, отримання яким українського громадянства знаходиться в очевидному причинно-наслідковому зв'язку з публікацією Сергієм Лещенком і Севгіль Мусаєвою матеріалів колишнього першого заступника глави СБУ Віктора Трепака", - пише Іванов.

На його думку, оприлюднені документи могли б містити більше інформації стосовно керівництва держави.

"Якби питання громадянства Григоришина, який оголошений в розшук на території Росії, не вирішилось так швидко, як йому було потрібно, ми могли б побачити в опублікованих документах набагато більше знайомих імен. Можливо, навіть ім'я №1 в державі", - додав блогер, зауваживши, що "свободівців" та "радикалів" Ляшка могли прибрати з документів.

"Всі колеги, відомі українські журналісти, з якими я обговорив викладені матеріали, одностайні в думці, що їх "причесали". До слова, ще вчора і на Ляшко, і на "Свободі" в самому прямому сенсі слова "горіли шапки", але їх в списках чомусь не виявилося, а значить, як казав поет, це кому-небудь потрібно".

Нагадаємо, що в ЗМІ були оприлюднені документи "чорної бухгалтерії" Партії регіонів, які днями отримало Національне антикорупційне бюро.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада