Оприлюднений текст – не вся промова Савченко, - Новіков

Текст заключного слова льотчиці та народного депутата Надії Савченко, який був оприлюднений – це не вся промова, яку вона хотіла виголосити у суді
Depo.Влада
3 березня 2016 22:13
ФОТО: depo.ua

Про це заявив адвокат українки Ілля Новіков, передає depo.ua з посиланням на Укрінформ.

"Текст, викладений сестрою Надії Вірою у Фейсбуці, це не вся заключна промова Савченко, а тільки її політичне ядро. Нині найвірогіднішою мені здається версія, що суд прийняв сьогодні таке рішення, щоб не дати прозвучати цій промові. Ситуація зараз дуже тривожна. Але є унікальна можливість вирішити все у справі Савченко у ці 5 днів", - сказав Новіков.

За словами адвоката нині, коли події на процесі Савченко отримали великий резонанс, надзвичайно важливо оперативно посилити тиск на російську владу, причому за найрізноманітнішими напрямками.

Нагадаємо, що  сьогодні в суді Донецька  продовжились дебати у справі Надії Савченко, де виступили з останнім словом її адвокати. А самій бранці слова не дали, через це вона оголосила сухе голодування.

Згодом Віра Савченко опублікувала текст промови, яку планувала сьогодні зачитати у суді Надія.

Довідка. Український штурман Надія Савченко після місяця боїв у батальйоні "Айдар" влітку 2014 року потрапила в полон до бойовиків під містом Щастя на Луганщині. Потім вона була незаконно доставлена в Росію. Її звинувачують у вбивстві (корегуванні вогню) російських журналістів Ігоря Корнелюка та Антона Волошина на Сході України і незаконному перетині російського кордону. За російським законодавством, Савченко загрожує до 25 років ув'язнення, але прокурори попросили 23 роки

Більше новин політики читайте на Depo.Влада