Оприлюднені списки фізичних та юридичних осіб, які потрапляють під санкції України (ДОКУМЕНТ)

Указ щодо санкцій проти Росії опубліковано на сайті Президента та набирає чинності з дня його опублікування
Depo.Влада
16 вересня 2015 21:57
ФОТО: depo.ua

На офіційному сайті Президента України Петра Порошенка оприлюднено указ Президента України №549 / 2015о введення санкцій проти Росії, передає depo.ua.

Зокрема, під дію санкції потрапляє 388 фізичних і 105 юридичних Російської Федерації та інших країн, щодо яких застосовуються санкції.

До указу Президента додаються два додатки з повними списками фізичних та юридичних осіб, до яких застосовуються санкції та інші обмежувальні заходи.

Як повідомляється, санкції вводяться строком на 1 рік.

Зокрема, в числі фізичних осіб в списках значаться Йосип Кобзон, Міністр оборони Російської Федерації Сергій Шойга, один з лідерів сепаратистів на сході України організатор і лідер незаконних збройних формувань, що діяли в Донецькій області, мм. Слов'янську та Донецьку, обіймав посади "міністра оборони" і "головнокомандуючого" військами терористичної організації ДНР Ігор Гиркин (Стрєлков Ігор Іванович), "голова" ДНР Олександр Захарченко, "голова" ЛНР Ігор Плотницький, глава Чеченської Республіки у складі Російської ФедерацііРамзан Кадиров.

До числа юридичних осіб, на яких поширюються санкції, відносяться: Телекомпанія НТВ, "Лабораторія Касперського", телеканали "Перший канал. Всесвітня мережа", а також "РТР-Планета" і "Росія-24", які входять в структуру Федерального державного унітарного підприємства - Всеросійська державна телевізійна і радіомовна компанія, громадський рух "Новоросія", бригада "Привид", Благодійний фонд "Новомучеників і сповідників Христових".

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua