Визначено склад тимчасової президії Ради

Новообрані народні депутати Володимир Гройсман («БПП»), Олег Лаврик («Самопоміч») та Олег Ляшко («Радикальна партія») увійдуть до складу тимчасової президії Верховної Ради VIII скликання
Depo.Влада
20 листопада 2014 17:26
ФОТО: depo.ua
Визначено склад тимчасової президії Ради
Визначено склад тимчасової президії Ради

Про це повідомив новообраний нардеп Сергій Соболєв сьогодні на брифінгу, передає ДеПо з посиланням на УНН.

За його словами, таке рішення було прийнято сьогодні. «Найбільша фракція «Блоку Петра Порошенка» делегувала до складу тимчасової президії Володимира Гройсмана, «Радикальна партія» - Олега Ляшка, «Опозиційний блок» - Олександра Вілкула, «Самопоміч» - Олега Лаврика, від «Батьківщини» Андрій Кожем'якін», - зазначив новообраний депутат.

Він також повідомив, що «Народний фронт» поки ще не визначився з представником у президії. «Таким чином, у тимчасовій президії буде 6 представників», - сказав Соболєв.

Крім того, за його словами, фракція, сформована з депутатів Верховної Ради, обраних від партії «ВО «Батьківщина», не має наміру підтримувати кандидатуру Олександра Вілкула («Опозиційний блок») на посаду голови парламенту. «За кандидата від «Опозиційного блоку» наша фракція «Батьківщина» голосувати не буде», - сказав він.

Як повідомляв ДеПо, 26 жовтня в Україні було проведено позачергові вибори до парламенту. Згідно з даними ЦВК, до Верховної Ради нового скликання проходять п'ять партій: «Народний фонт» (22,14%), «Блок Петра Порошенка» (21,82%), Об'єднання «Самопоміч» (10,97%), «Опозиційний блок »(9,43%), Радикальна партія Олега Ляшка (7,44%), «Батьківщина»(5,68%).