Опозиційний блок фальсифікує вибори в 114 окрузі – "Наш Край"

"Наш Край" вимагає від ЦВК зупинити фальсифікацію виборів на Луганщині
Depo.Влада
4 липня 2016 18:45
ФОТО: depo.ua

З такою заявою виступила партія, коментуючи ситуацію із скасуванням окружкомом реєстрації членів дільничних виборчих комісій від більшості політичних сил в 114 окрузі. За словами кандидата в депутати по 114 виборчому округу від партії "Наш Край" Сергія Шахова, вибори намагається фальсифікувати "Опозиційний блок".

"Євген Байрамов, голова ОВК за квотою "Опозиційного блоку", користуючись доступом до особистих даних членів ДВК передав їх іншому кандидату – Миколі Тасюку, який є технічним кандидатом від "Опоблоку" в 114 окрузі. Отримавши від голови ОВК Байрамова дані на членів дільничних комісій, він підробив особисті підписи цих людей і подав їх до ОВК, але тепер вже в якості не членів комісій, а офіційних спостерігачів. Така фальсифікація дала можливість Байрамову виключити членів ДВК від ряду політичних сил", – заявив Сергій Шахов.

За його словами, "Опозиційний блок", розуміючи власну поразку, вчинив кримінальний злочин і вдався до маніпуляцій з поданням на членів ДВК і спостерігачів.

"Першого липня ОВК реєструє офіційних спостерігачів від технічного кандидата Миколи Тасюка, другого липня включає тих самих людей до складу ДВК, а 4 липня достроково припиняє їх повноваження, оскільки вони зареєстровані спостерігачами. В результаті, більшість партій та кандидатів залишаються без своїх членів дільничних комісій", – резюмував Сергій Шахов.

На думку представників партії "Наш Край", "Опозиційний блок" таким чином намагається уникнути поразки в 114 окрузі шляхом забезпечення технічної більшості своїх та афілійованих представників в дільничних виборчих комісіях.

Партія "Наш край" звернулася до ЦВК з проханням терміново розглянути питання можливої фальсифікації документів та відреагувати в межах повноважень.

Опозиційний блок фальсифікує вибори в 114 окрузі – "Наш Край" - фото 1

Опозиційний блок фальсифікує вибори в 114 окрузі – "Наш Край" - фото 2

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада