ОПОРА зафіксувала незначні порушення на виборах мера Луцька

На виборчій дільниці №071031 у Луцьку під час ранкового засідання секретар дільничної виборчої комісії не вела протокол ранкового засідання
Depo.Влада
15 листопада 2015 13:15
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу Опори.

Прокоментував зафіксований спостерігачем Громадянської мережі Опора факт голова ДВК №071031 Анатолій Хлібовський, включений до складу комісії за поданням кандидата на посаду Луцького міського голови Олександра Товстенюка.

"Між усіма членами нашої комісії розподілені певні повноваження. Не може бути спеціально виділено людину для написання протоколу. Секретар під час ранкового засідання займається спостереженням за підготовкою до голосування, щоб вибори пройшли чесно. Вона не може писати протокол. Протокол ранкового засідання буде складено після складання протоколу про підрахунок голосів", - заявив Анатолій Хлібовський.

Спостерігач Опори взяла також коментар у члена виборчої комісії, на яку було покладено повноваження вести протокол ранкового засідання, Ганни Савіцької-Пасельської, включеної до складу комісії також за поданням кандидата на посаду Луцького міського голови Олександра Товстенюка.

"Вести протокол засідання буду я. Ще протоколу немає, але ж засідання ще не закінчилось", - зазначила Ганна Савіцька-Пасельська.

Відповідно до ч. 11, Ст. 27 Закону України "Про місцеві вибори" на засіданні виборчої комісії ведеться протокол засідання, який веде секретар комісії. За відсутності секретаря комісії чи в разі невиконання ним своїх повноважень на засіданні комісія обирає зі свого складу секретаря засідання, який виконує обов’язки секретаря комісії на відповідному засіданні та при оформленні документів засідання.

Більше новин про місцеві вибори в Україні читайте на Depo.Вибори-2015