Опоблок знайшов відмовку, щоб не позбавляти Онищенка недоторканності

Фракція Опозиційного блоку підозрює, що народного депутата Олександр Онищенка хочуть позбавити недоторканності з політичних мотивів, і ще не визначилася, чи підтримувати відповідне подання Генеральної прокуратури
Depo.Влада
16 червня 2016 14:26
ФОТО: depo.ua

Про це заявив один з лідерів Опозиційного блоку, народний депутат Сергій Льовочкін, передає depo.ua.

"У нас не було можливості ознайомитися з поданням, якщо в цьому побачимо політичне забарвлення, то Опоблок не буде підтримувати подання на скасування недоторканності. За корупцію при минулому уряді знайти одну людину, яка дивним чином не входить до парламентської коаліці, – це дивно. Виглядає так, що це розбірки в коаліції", - сказав Льовочкін і додав, що Онищенко як великий бізнесмен "мав підтримку у фракціях, що входять до коаліції".

Нагадаємо, що голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький не знає, де зараз перебуває Онищенко. При цьому в Раді вже реєструється подання від ГПУ на зняття недоторканності з нього.

Сьогодні у Раді планують розглянути це подання. Онищенка підозрюють у тому, що через його фірми відмивали гроші  держкомпанії "Укргазвидобування".

Більше новин політики читайте на Depo.Влада