Опоблок знайшов у школах "розіп'ятих" заступників директора

Лідер Опозиційного блоку Юрій Бойко критикуючи реформу освіти, вигадав нові освітянські професії, аби їх одразу підступно "скоротити"
Depo.Влада
1 вересня 2016 12:56
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє офіційний сайт Опоблоку, у своїй заяві з нагоди Дня знань Бойко розкритикував реформу освіти, окремо зазначивши, що реформа приводить до "перевантаження класів і скорочення штату вчителів".

«Як не дивно, зараз в деяких школах йде скорочення заступників директора з вивчення української мови і збільшення, наприклад, заступників з вивчення англійської", - заявив політик.

"Зрозуміло, англійська мова важлива, - обурився він, - але для чого скорочувати українську, щоб вивчати англійську? Це на наш погляд неправильно. Але найбільшою проблемою у школах сьогодні є перевантаження класів, коли там навчаються по 30-40 учнів", - вважає Бойко.

Звідки Бойко взяв у школах "заступників директора з вивчення англійської (чи української) мови" зрозуміти досить складно. Наскільки всім відомо в школах, є заступники директора з господарських питань, з виховного процесу, з навчальної частини, але заступників під конкретні шкільні дисципліни українська система освіти поки не знає.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада