Опоблок заступився за "попередника" Єфремова і готовий йому допомагати

Партія "Опозиційний блок" обурена затриманням за підозрою в сепаратизмі екс-голови фракції Партії регіонів Олександра Єфремова і готова надати йому всіляку допомогу
Depo.Влада
30 липня 2016 12:16
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в заяві, опублікованій на сайті партії, повідомляє depo.ua.

"Не заяви Олександра Єфремова привели Україну до катастрофи. Не Олександр Єфремов і нинішня опозиція винні в тому, що де-факто втрачена частина української території, а Україна стрімко втрачає суверенітет і авторитет в світі. Позиція, висловлювана Олександром Єфремовим навесні 2014 року - зокрема, про необхідність переговорів і прямого діалогу з сепаратистами, щоб уникнути кровопролиття в Донбасі - пізніше знайшла свою підтримку і лягла в основу Мінських домовленостей (визнаних - принаймні, на словах - і українським керівництвом) . Але замість того, щоб прислухатися до пропозицій опозиції, влада здійснила спробу військового вирішення ситуації в Донбасі", - стверджують у партії.
При цьому Опоблок звинувачує у загибелі тисяч людей "радикальні гасла на Майдані"

"Не Єфремов, а ті, хто назвали себе владою в лютому 2014 року, несуть відповідальність за руйнування основ держави і перетворення України в саму відсталу країну Європи, без видимих перспектив в осяжному майбутньому", - упевнені "опоблоківці".

Вони стверджують, що влада затриманням Єфремова спробувала реанімувати "стару казку про те, що в усьому винні "попередники"

"Опозинійний блок заявляє рішучий протест у зв'язку з повторним затриманням Олександра Єфремова. Не дивлячись на те, що О.Єфремов не є членом партії "Опозиційний блок ", ми готові надати йому (а також в разі кричущої несправедливості - кожному громадянину, який став жертвою свавілля влади) всіляку допомогу. Ми звертаємося до президента України як до гаранта Конституції - хоча розуміємо марність цього звернення. Ми звертаємося до світової спільноти - до дипломатичних місій, до журналістів, правозахисників, політиків, до інститутів, покликаних захищати демократію і справедливість", - йдеться у заяві.

В Опоблоці впевнені, що справа проти Єфремова розвалиться. У партії додали, що його вже затримували півтора року тому "з аналогічним звинуваченням", хоча насправді Єфремова звинувачували у "перевищенні влади".

Нагадаємо, що сьогодні зранку Єфремов затриманий за підозрою в посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України. Політик намагався вилетіти з "Борисполя" до Відня, де мешкає його син

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада