"Опоблок" ініціює розслідування вбивства Гандзюк разом із убивством Бузини та Шеремета

Члени тимчасової слідчої комісії (ТСК) у Верховній Раді (створеної для розслідування вбивства громадської активістки Катерини Гандзюк) від "Опозиційного блоку" ініціюватимуть внесення до порядку денного комісії розгляд таких фактів як події в Одесі 2 травня, вбивство письменника й журналіста Олеся Бузини, а також журналіста Павла Шеремета

Про це повідомив народний депутат від "Опозиційного блоку" Юрій Павленко в ефірі "4 каналу", передає Depo.ua.

"Тимчасова слідча комісія створена як щодо розслідування обставин загибелі Катерини Гандзюк, так і задля розслідування й інших фактів загибелі активістів і подій, які відбувалися впродовж останнього часу", – вважає він.

Павленко пояснив, що вбивство Гандзюк – це наслідок нерозслідування впродовж років багатьох резонансних злочинів. Наслідок того, що винних не притягнули до відповідальності.

"Члени ТСК від "Опозиційного блоку" мають чітке завдання фракції достатньо скрупульозно та системно розібратися як в самому факті вбивства Катерини Гандзюк, так і винести на порядок денний розгляд комісією також інші факти, починаючи від трагедії в Одесі 2 травня, вбивств журналістів резонансних – Бузини, Шеремета... інших вбивств", – підсумував нардеп.

Нагадаємо, 6 листопада Верховна Рада України схвалила постанову "Про утворення Тимчасової слідчої комісії для проведення розслідування відомостей щодо нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів".

Довідка: Напад на Гандзюк стався 31 липня біля її будинку, молодик плеснув Гандзюк кислотою в обличчя. З опіками Гандзюк ушпиталили. Напад на чиновницю розслідують як замах на вбивство, вчинене з особливою жорстокістю. Замах на вбивство херсонської чиновниці Катерини Гандзюк розслідують як замовний.

Наприкінці вересня Гандзюк записала відеозвернення з лікарняного ліжка. Вона подякувала за хороші слова на її підтримку і за погані слова, адже вони, за її словами, ще більше мотивують вийти з лікарні. Обпечена кислотою жінка зазначила, що має не дуже гарний вигляд, але він кращий, "ніж вигляд справедливості і правосуддя в Україні".

4 листопада активістка Катерина Гандзюк, яка дістала тяжких опіків під час замаху на неї, померла у київській лікарні №2. Їй було 33 роки.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme