Онищенко жаліється, що його "слухає" НАБУ

Народний депутат України від групи "Воля народу" Олександр Онищенко каже, що НАБУ прослуховує його телефон
Depo.Влада
23 червня 2016 16:20
ФОТО: depo.ua

Про це він розповів у інтерв'ю "Українській правді", передає depo.ua.

"Я ж знаю, що мій телефон слухають. Якщо ви подивитесь, то я рідко з ким розмовляю по телефону. Його слухають уздовж і поперек. Сенс? Навіть в НАБУ сьогодні сказали, що слухають уздовж і поперек. Питаю їх: "Звідки ви знали, що до мене заходили ...?" "Ну, це наша оперативна інформація", - кажуть. А ця інформація була тільки в листуванні",- сказав Онищенко.

Нагадаємо, що 15 червня детективи НАБУ та прокурори САП в рамках розслідування корупційної схеми з перепродажу газу, видобутого в рамках спільної діяльності з державним підприємством "Укргазвидобування"провели 37 обшуків у Львові, Дніпрі та Києві. У результаті було затримано 10 осіб, підозрюваних у причетності до газової схеми.

16 червня у Верховній Раді зареєстрували подання про надання згоди на затримання та арешт народного депутата Онищенко, як одного з організаторів розкрадання державного газу.

За попередніми даними, у результаті викритої газової схеми державі було завдано збитків на рівні 3 млрд грн. З яких 1,6 млрд – це кошти, отримані в результаті перепродажу газу посередниками та виведені через фіктивні підприємства. 1,3 млрд грн – це несплачена сума ренти за користування надрами.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада