Онищенко зазиває детективів НАБУ в Лондон на суд щодо екстрадиції

Народний депутат України від "Волі народу" не збирається до Києва на допит у Національне антикорупційне бюро і закликає детективів "у гості" в Лондон
Depo.Влада
3 серпня 2016 16:57
ФОТО: depo.ua

Про це він повідомив в ефірі телеканалу "112-Україна", передає depo.ua.

"Це черговий цирк від НАБУ. Їм учора мій адвокат передав конкретну мою адресу.

Навіщо робити повторний виклик на допит, знаючи що я не знаходжуся в Києві. Або вони в Лондон приїдуть в гості, або в будь-якому випадку, коли подадуть в Інтерпол – буде суд по екстрадиції в Лондоні. Вони будуть давати свої свідчення, я буду захищатися. Я готовий", - сказав Онищенко.

Нагадаємо, що Онищенка повторно викликали на допит у НАБУ на 5 серпня, в іншому разі - детективи клопотатимуть про його примусовий привід.

5 липня Верховна Рада дала дозвіл на притягнення Онищенка до кримінальної відповідальності, його затримання і арешт.  Однак той встиг уже виїхати за кордон і згодом оселився в Лондоні, де збирається судитися з НАБУ

За попередніми даними, в результаті викритої газової схеми державі було завдано збитків на рівні 3 млрд грн. З яких 1,6 млрд – це кошти, отримані в результаті перепродажу газу посередниками та виведені через фіктивні підприємства. 1,3 млрд. грн – це несплачена сума ренти за користування надрами.

До 20 червня суд арештував на 60 днів всіх 10 осіб, затриманих 15 червня у "газовій справі", в якій фігурує нардеп Онищенко.   

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада