Онищенко, виправдовуючись, заплутався в наголосах перед Луценком і нардепами

Народний депутат від "Волі народу" Олександр Онищенко щонайменше двічі поставив неправильні наголоси у відомих словах, виправдовуючись на звинувачення у газових махінаціях
Depo.Влада
29 червня 2016 15:53
ФОТО: depo.ua

Це сталося сьогодні під час засідання регламентного комітету, після виступу генерального прокурора Юрія Луценка та керівника Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, передає depo.ua.

Спочатку Онищенко пожалівся, що детективи НАБУ (з наголосом на перший склад) вже визнали його глава рем банди, нехтуючи презумпцією невинуватості).

Згодом він поскаржився на те, що пов’язані з ним компанії, які уклали з "Укргазвидобуванням" договори про спільну діяльність, не заробляють таких прибутків, які нарахували правоохоронці.

"10% забирала "УкргаздОбыча"… Я был директором "Надра Геоценра" до 2012 года, я знаю количество инвестиций. Это были пустые скважины, все деньги были переведены на ремонт скважин. Ми звеличили дОбычу именно на тех скважинах, которые ничего не добывали", - сказав Онищенко.

Нагадаємо, що 16 червня у  Верховній Раді зареєстрували подання від ГПУ на зняття недоторканності з Олександра Онищенка. Його підозрюють у тому, що через його фірми відмивали гроші  держкомпанії "Укргазвидобування".

До 20 червня суд арештував на 60 днів всіх 10 осіб, затриманих 15 червня у "газовій справі", в якій фігурує нардеп Олександр Онищенко.  А  28 червня затримали ще керівника ТОВ "Надра Геоцентр" Сергій Свіченка, який підозрюється у створенні злочинної організації і розтраті майна.

За попередніми даними, в результаті викритої газової схеми державі було завдано збитків на рівні 3 млрд грн. З яких 1,6 млрд – це кошти, отримані в результаті перепродажу газу посередниками та виведені через фіктивні підприємства. 1,3 млрд. грн – це несплачена сума ренти за користування надрами.

21 червня, Онищенко сам явився на допит до НАБУ, але там його не чекали. 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада