Онищенко у Лондоні готує суди проти української влади

Народний депутат Олександр Онищенко перебуває в Лондоні і готується судитися з українськими правоохоронцями
Depo.Влада
29 липня 2016 14:44
ФОТО: depo.ua

Про це він написав на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передає depo.ua.

"По-перше, я офіційно перебуваю в Лондоні. На абсолютно законних підставах і в рамках абсолютно законного вільного переміщення.

Саме тут за безпосередньої участі авторитетної міжнародної юридичної кампанії готовий проходити всі належні юридичні процедури в рамках докази власної невинуватості в чому б то не було", – заявив він.

Онищенко зазначив, що обрав Лондон, оскільки йому "потрібен максимально відкритий процес з публічною оцінкою доказів сторін".

"Це вкрай важливо з урахуванням немислимої пристрасті нинішніх українських правоохоронців до публічної брехні, фальсифікації свідчень і документів.

Крім того, британське правосуддя абсолютно не вірить на слово будь-яким офіційним особам, не корумпується в рамках політичної чи економічної доцільності і вкрай скрупульозно підходить до всебічної оцінки доказів сторін", – додав він.

Нардеп також заявив, що йому важливо, "що в Британії дуже чутливо ставляться до очевидних політичних передумов і підтекстів у подібній категорії справ".

Він запевнив, що має "достатньо доказів наявності у цієї історії істотних політичних факторів негативного характеру".

Онищенко вважає, що висунуті проти нього звинувачення "базуються виключно на чутках, домислах, фальсифікації та обмовках, зроблених під примусом".

Нагадаємо, що 5 липня Верховна Рада дала дозвіл на притягнення Онищенка до кримінальної відповідальності, його затримання і арешт.  Однак той встиг уже виїхати за кордон. 

За попередніми даними, в результаті викритої газової схеми державі було завдано збитків на рівні 3 млрд грн. З яких 1,6 млрд – це кошти, отримані в результаті перепродажу газу посередниками та виведені через фіктивні підприємства. 1,3 млрд. грн – це несплачена сума ренти за користування надрами.

28 липня Онищенко написав заяву про відпустку.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада