Онищенко продав своїх коней німцеві, щоб врятувати їх від арешту

Нардеп Олександр Онищенко продав близько 40 елітних коней своєму старому товаришу і відомому коняру, німцю Паулю Шокемеле
Depo.Влада
14 липня 2016 18:48
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє видання Bild, передає depo.ua з посиланням на "112 Україна".

За даними німецьких журналістів, колишній тренер української збірної з кінного спорту Пауль Шокемеле купив близько 40 елітних коней у депутата-втікача Олександра Онищенка.

Зазначається, що український мільйонер протягом останніх десяти років витратив мільйони євро, скуповуючи по всій Європі найкращих коней - у Німеччині, Угорщині та інших країнах. Він це робив для того, щоб зібрати українську команду. До її складу входять, зокрема, імениті німці Ульріх Кірхгофф, переможець Олімпіади в Атланті, а також триразовий чемпіон Німеччини Рене Теббель.

Однак так як Онищенко наразі переховується, у будь-який момент його майно можуть арештувати, бо Національне антикорупційне бюро України підозрює його у незаконному привласненні коштів.

За даними Bild, німецький коняр провернув оборудку з Онищенком, щоб не ставити під загрозу участь в Олімпійських іграх у Ріо створеної Онищенком команди з кінного спорту. Її сформовано у Німеччині, проте виступає під прапором України.

Умовою участі команди в Олімпіаді під українським прапором є реєстрація коней в Україні чи на українського власника. Bild зазначає, що цю вимогу дотримано, оскільки у міжнародній профільній федерації FEI Теббель і Кірхгофф зареєстровані, як українці. Водночас вони, разом із Шокемеле, стали співвласниками коней, пише видання.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада