Онищенко вже підшуковує собі роботу у Лондоні

Народний депутат Олександр Онищенко, який має статус підозрюваного у так званій газовій справі, не має наміру летіти в Україну на допит, призначений на 5 серпня
Depo.Влада
3 серпня 2016 16:26
ФОТО: depo.ua

Про це нардеп повідомив у відео-інтерв'ю виданню "Країна", передає depo.ua.

Як наголошується, це вже повторна повістка Онищенку. Нардеп додав, що усвідомлює, що при повторній неявці в НАБУ, його, як підозрюваного, оголосять у міжнародний розшук.

"Буду чекати, коли розшук на мене прийде тут. І готується до суду щодо екстрадиції і асимілюється в Лондоні. Зняв квартиру, знайшов тренажерний зал, клуб для кінного спорту. Який ще бізнес? Адже мені вже 47 років, мені потрібно думати про пенсію", - сказав він.

Також Онищенко зазначив, що має намір знайти роботу в Лондоні.

"У мене є право на роботу в Лондоні", - сказав він, і не виключив, що піде працювати тренером з кінного спорту.

Крім того, народний депутат розраховує, що грошей від продажу коней йому вистачить на кілька років. При цьому, суму, виручену від продажу коней, Онищенко не уточнив, назвавши це комерційною таємницею.

Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро викликало на допит нардепа Олександра Онищенка на 5 серпня.

На 2 серпня НАБУ викликало Онищенка на допит у так званій "газовій справі", однак той не з`явився, а натомість передав своїм адвокатом заяву з пропозицією співпраці.

У НАБУ попередили Онищенка про примусовий привід його до суду для обрання запобіжного заходу

Як відомо, 5 липня Верховна Рада дала дозвіл на притягнення Онищенка до кримінальної відповідальності, його затримання і арешт.  Однак той встиг виїхати за кордон. Наразі він осів у Лондоні (Велика Британія).

Більше новин політики читайте на Depo.Влада