Онищенко не визначився, чи йому йти в РАЦС чи до прокурора

Народний депутата України від "Волі народи" Олександр Онищенко досі не зрозумів, куди йому йти – до прокурора чи у Відділ реєстрації актів цивільного стану

Про це він сказав, виправдовуючись на регламентному комітеті Верховної Ради, передає depo.ua.

"Це те, про що говорилося сьогодні, для мене це повне марення. Що називається комерційну діяльність перевернули в кримінальну діяльність. Уже сказав генпрокурора і директор НАБУ, що я є злочинцем, організатором банди. Презумпція ж невинуватості є. Як готовий йти у відкритий судовий процес. А то як в тому фільмі "Кавказька полонянка": або йти в РАЦС, або до прокурора", – сказав Онищенко.

Нагадаємо, що 16 червня у  Верховній Раді зареєстрували подання від ГПУ на зняття недоторканності з Олександра Онищенка. Його підозрюють у тому, що через його фірми відмивали гроші  держкомпанії "Укргазвидобування".

До 20 червня суд арештував на 60 днів всіх 10 осіб, затриманих 15 червня у "газовій справі", в якій фігурує нардеп Олександр Онищенко.  А  28 червня затримали ще керівника ТОВ "Надра Геоцентр" Сергій Свіченка, який підозрюється у створенні злочинної організації і розтраті майна.

За попередніми даними, в результаті викритої газової схеми державі було завдано збитків на рівні 3 млрд грн. З яких 1,6 млрд – це кошти, отримані в результаті перепродажу газу посередниками та виведені через фіктивні підприємства. 1,3 млрд. грн – це несплачена сума ренти за користування надрами.

21 червня, Онищенко сам явився на допит до НАБУ, але там його не чекали. 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада