Онищенко не визначився, чи йому йти в РАЦС чи до прокурора

Народний депутата України від "Волі народи" Олександр Онищенко досі не зрозумів, куди йому йти – до прокурора чи у Відділ реєстрації актів цивільного стану
Depo.Влада
29 червня 2016 15:33
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав, виправдовуючись на регламентному комітеті Верховної Ради, передає depo.ua.

"Це те, про що говорилося сьогодні, для мене це повне марення. Що називається комерційну діяльність перевернули в кримінальну діяльність. Уже сказав генпрокурора і директор НАБУ, що я є злочинцем, організатором банди. Презумпція ж невинуватості є. Як готовий йти у відкритий судовий процес. А то як в тому фільмі "Кавказька полонянка": або йти в РАЦС, або до прокурора", – сказав Онищенко.

Нагадаємо, що 16 червня у  Верховній Раді зареєстрували подання від ГПУ на зняття недоторканності з Олександра Онищенка. Його підозрюють у тому, що через його фірми відмивали гроші  держкомпанії "Укргазвидобування".

До 20 червня суд арештував на 60 днів всіх 10 осіб, затриманих 15 червня у "газовій справі", в якій фігурує нардеп Олександр Онищенко.  А  28 червня затримали ще керівника ТОВ "Надра Геоцентр" Сергій Свіченка, який підозрюється у створенні злочинної організації і розтраті майна.

За попередніми даними, в результаті викритої газової схеми державі було завдано збитків на рівні 3 млрд грн. З яких 1,6 млрд – це кошти, отримані в результаті перепродажу газу посередниками та виведені через фіктивні підприємства. 1,3 млрд. грн – це несплачена сума ренти за користування надрами.

21 червня, Онищенко сам явився на допит до НАБУ, але там його не чекали. 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада