ОМОН другий тиждень тримає в оточенні район кримських татар у Сімферополі

Мікрорайон окупованого Сімферополя Ак-Мечеть, де переважно проживають кримські татари, вже другий тиждень оточують силовики
Depo.Влада
7 жовтня 2015 15:59
ФОТО: depo.ua

На вулицях розставлені наряди поліції і ОМОНу, повідомляє depo.ua з посиланням на "Крим. Реалії".

За словами місцевих мешканців, з 7 ранку силовики ходять по домівках, повторно переписують дані, фіксують номери телефонів, перевіряють документи на машини і нерухомість.

Місцеві відзначають, що раніше ці дії пояснювали пошуком підозрюваного у вбивстві кримських медиків. Зараз же силовики не дають жодних коментарів.

"У нас у районі вже другу добу не працюють місцеві магазини, навіть хліб не продають, доводитися їхати в місто. Підприємці не хочуть мати справ з поліцією. Це, напевно, така помста татарам за блокаду і нелюбов до Росії", - сказав один з місцевих жителів.

Офіційних коментарів і пояснень з боку правоохоронних органів Криму про операцію в Ак-Мечеті немає.

Нагадаємо, що з кінця вересня мікрорайон узяли в оточення силовиків минулого тижня. Аналогічні дії проводили в іншому мікрорайоні компактного проживання кримських татар "Фонтани". У МВС Криму тоді пояснювали, що так триває розшук чоловіка-татарина Бекіра Небієва, підозрюваного у розстрілі медиків 26 вересня, двоє з яких загинули.

Останні новини політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.