Омелян: Сайт "Укрзалізниці" завалили українські хакери на замовлення росіян

Українські хакери за замовленням невідомої особи з Санкт-Петербурга вчинили DDOS-атаку на інформаційну мережу "Укрзалізниці"
Depo.Влада
15 грудня 2016 16:06
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян на своїй сторінці у соцмережі Facebook, передає Depo.ua.

"Від достовірних джерел із правоохоронних органів, стало відомо про те, що DDOS-атака, яка була здійснена на інформаційну мережу УЗ, була здійснена хакерськими групами з України за замовленням невстановленої особи із Санкт-Петербурга, яка переписувалася з ними в одному з форумів. Атака на інформаційну систему вантажних перевезень була відволікаючим маневром, щоб у той час вкрасти дані пасажирських перевезень. Аналогічним способом здійснені недавні кібер-атаки на Мінфін і Держказначейство", - написав він.

Омелян повідомив, що Нацполіція вже отримала доступ до серверів УЗ, і спроби зловмисників заблоковані.

"У той же час, оскільки крім цього, є загрозлива ситуація з наявністю дизеля на УЗ, що істотно ускладнює перевезення, доручив своєму першому заступнику Євгену Кравцову, який одночасно є керівником наглядової ради "Укрзалізниці", провести невідкладну зустріч з правлінням УЗ, а також з керівниками підрозділів інформаційної безпеки та закупівель та з'ясувати реальні причини незадовільного стану речей", - додав Омелян.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що зранку сайт ПАТ "Укрзалізниця" недоступний.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада