ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Залізнична блокада: Омелян пропонує пускати "російські" потяги до ЄС

"Укрзалізниця" повинна направити потяги, які наразі здійснюють перевезення пасажирів до Росії, на внутрішні маршрути та до країн ЄС

Depo.Влада
17 серпня 2018 12:42
ФОТО: depo.ua

Про це на брифінгу повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян, інформує Depo.ua.

"Ми маємо шалений ріст попиту на внутрішні перевезення. Тобто всі ці поїзди, які використовуються для сполучення з Російською Федерацією, можуть бути спокійно застосовані для внутрішнього переїзду українських громадян. Чи під час курортного відпочинку в напрямку курортів, чи в будь-яких інших напрямках, де вони є затребувані і немає такої кількості рухомого складу", - сказав Омелян.

При цьому він наголосив, що Україна не зазнає жодних збитків від припинення залізничного сполучення з Росією. "Потяги не будуть стояти у відстійниках, а будуть працювати і приносити прибуток "Укрзалізниці...Ці потяги будуть генерувати такий самий, або навіть більший прибуток на внутрішніх перевезеннях і сполученні на захід України – до країн ЄС", - сказав міністр.

Проте він не уточнив, коли буде ухвалене рішення про припинення сполучення.

Нагадаємо, 6 серпня міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що Україна розглядає питання припинення залізничного сполучення з Росією.

У свою чергу, перший заступник представника президента України в Автономній Республіці Крим Ізет Гданов заявив, що разом із закриттям залізничного сполучення з Росією слід закрити й автобусне.

15 серпня на Росії заявили, що готуються реагувати у відповідь на можливе припинення сполучення з Україною.

16 серпня Мінінфраструктури анонсувало нові обмеження в транспортному сполученні з Росією.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада