Омелян попросив вибачення за нечищені дороги і затримки поїздів

Через негоду є проблеми на "Укрзалізниці", близько 30 потягів рухаються із зупинками та затримкою у графіку
Depo.Влада
14 листопада 2016 12:37
ФОТО: depo.ua

Про це в ефірі "112Україна" заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян, повідомляє Depo.ua.

"Приношу вибачення перед тими, хто потрапив у снігові затори. Ми робимо усе, щоб це якнайшвидше вирішити. Задіяно понад 1,5 тис. техніки автодору, всі люди працюють цілодобово. У нас аномальні опади були на половині території України. Зачепило 10 областей, такого не було давно. Вчора я об’їздив 2 області, сьогодні мій заступник працюватиме", - сказав Омелян.

Він зазначив, що робота аеропортів була нормалізована, також були розчищені дороги міждержавного значення.

"Немає фактично затримок по рейсам. Є певні проблеми по лінії Укрзалізниці. Зараз ми над цим працюємо. Були проблеми з близько 30 потягами, які йшли з зупинками або затримками по графіку", - розповів Омелян.

Він зазначив, що суттєві проблеми були через фури, багато з яких перебували на дорогах з літньою гумою.

"Вони заблокували рух і доступ до розчищення доріг було ускладнено. Сподіваюся, протягом доби ці проблеми буде вирішено. Зараз всі дороги міждержавного значення розчищено, їхати можливо. У нас техніка стара, але навіть у цих умовах люди працюють самовіддано", - констатував Омелян.

За прогнозами Міністерства інфраструктури, снігопади уже припиняються. Протягом доби буде відновлено рух по дорогам України.

Нагадаємо, у зв'язку з несприятливими погодними умовами відставання від графіка деяких поїздів, особливо на Львівському напрямку, складає від 30 хв до 3 годин

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада