Омелян планує до кінця року запустити центр транспортних інновацій

Міністр інфраструктури Володимир Омелян анонсував запуск цього року в Україні центру транспортних інновацій

Про це він повідомив під час зустрічі з першим заступником голови правління DP World та бізнес-менеджером компанії Masdar, інформує Depo.ua з посиланням на прес-службу міністерства.

"Ми приділяємо особливо увагу розвитку цифрової інфраструктури. Цього року ми запускаємо у роботу великий центр транспортних інновацій. Україна має висококваліфікованих IT-експертів, які працюють по всьому світу. Розвиток цифрової інфраструктури є одним із пріоритетних напрямків Міністерства інфраструктури", - сказав Омелян.

Він додав, що Міністерство інфраструктури України виступає за реалізацію концесійних проектів у портах України, які дозволять залучити приватних інвесторів до портів, збільшити обсяг вантажних перевезень та підвищити конкурентоспроможність портів.

Омелян висловив сподівання на конструктивний діалог з інвесторами щодо практичних кроків у сфері розбудови інфраструктури морських портів України.

"Я вірю, що ми втілимо разом із компанією DP World проект концесії порту "Южний" і це буде тільки початком. В Україні є багато можливостей для компанії DP World та інших інвесторів із ОАЕ. Світові компанії приносять світовий рівень до економіки країн, де вони працюють", - зауважив він.

Представники компанії DP World висловили зацікавлення у створенні та розвитку логістичного парку у порту "Южний" та Одеському регіоні.

Нагадаємо, 15 серпня Міністерство інфраструктури на своєму сайті запустило сторінку, де в режимі онлайн можна знайти інформацію про всі фінансові операції відомства і підзвітних йому структур.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook