ЧС 2018
Вибори-2019
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Омелян піде разом з Балчуном

На початку осені у Кабінеті Міністрів відбудеться перестановка, ця інформація активно обговорюється в уряді

Depo.Влада
17 липня 2017 15:17
ФОТО: depo.ua

Однозначно ухвалене рішення про заміну міністра транспорту, який загруз у публічних конфліктах навколо "Укрзалізниці" та заходу на український ринок компанії Rуanair, передає Depo.ua.

Раніше Владимир Омелян, перебуваючи в команді міністра транспорту Пивоварського, особисто брав участь у призначенні Войцеха Балчуна на посаду керівника "Укрзалізниці", але після приходу на посаду міністра почав активну конфронтацію зі своїм ставлеником. Прем'єр-міністр Володимир Гройсман засудив такі дії та зазначив, що остання тенденція залучення іноземних фахівців часто є "зловживанням".

"Я вважаю, що Україну мають будувати українці, і я глибоко в цьому впевнений, зараз навіть більше. Не без того, що ми можемо запрошувати тих чи інших спеціалістів, але, за великим рахунком, ми повинні побудувати свій будинок самостійно", - заявив Гройсман в ефірі телеканалу "112-Україна".

Неспроможність до конструктивного діалогу і постійне протистояння з усіма є ключовою претензією до Омеляна. Відсутність результатів роботи, провал реформ та висока конфліктність - причини, за якими не буде продовжено контракт з Балчуном. У цьому зв'язку відхід Омеляна буде послідовною дією, щоб не створювати ситуацію його перемоги у конфлікті навколо "Укрзалізниці". Вимушений захід з перепідпорядкування "Укрзалізниці" не дав результатів, а лише поглибив конфронтацію Омеляна з усіма.

"У керівництво галузі повинні прийти нові люди, які не будуть займатися інтригами та самопіаром, а будуть зосереджені на відновленні зруйнованої інфраструктури та налагодженні нормальної роботи", - вважають у Кабміні.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада