ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Омелян каже, що проект Hyperloop набирає обертів

Національна академія наук України підтвердила, що технологія Hyperloop має право на життя

Depo.Влада
13 жовтня 2018 20:03
ФОТО: depo.ua

Про це у п'ятницю під час робочого візиту до Дніпропетровської області заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян, повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу відомства.

Омелян підкреслив, що проект є тривалим у часі, проте в Україні він реалізується відповідно до попередніх планів.

"Нещодавно Hyperloop Transportation Technologies за підтримки декількох урядів, в тому числі України, підписала угоду з компанією TÜV SÜD, яка займається сертифікацією цього продукту. До кінця цього року, як і обіцяли, НАН України опублікує свій науковий висновок", – сказав міністр.

"Той проект висновку, з яким я ознайомився, – позитивний, тобто технологія має право на життя і я сподіваюсь, що вона буде успішно реалізована в Україні українськими компаніями", – підсумував він.

Раніше Міністерство інфраструктури та компанія Hyperloop Transportation Technologies домовилися про співпрацю в галузі розвитку технологій високошвидкісного транспортування — Hyperloop.

В лютому Омелян заявив, що Україна наступного року може почати будівництво тестового майданчика в місті Дніпро для впровадження в країні надшвидкісного сполучення типу Hyperloop за кошти приватних інвесторів.

У Мінінфраструктури заявили, що квиток на Hyperloop коштуватиме дешевше, ніж на літак і поїзд.

Hyperloop – це розроблена Ілоном Маском транспортна система, що складається із сталевих труб, усередині яких переміщається поїзд – герметична капсула на аеродинамічній подушці. Швидкість такої капсули може перевищувати 600 кілометрів на годину.

Нагадаємо, 3 жовтня компанія Hyperloop Transportation Technologies Inc. в Іспанії представила свою першу повномасштабну пасажирську капсулу.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада