Омелян анонсував "прорив" в інфраструктурі восени

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян анонсував створення Агентства інфраструктурних проектів вже восени
Depo.Влада
19 серпня 2016 15:43
ФОТО: depo.ua

Про це Омелян заявив під час робочої поїздки в Чернівецьку область, передає depo.ua з посиланням на прес-службу відомства.

Омелян висловив надію на те, що уряд підтримає ініціативу створення Агентства і вже восени вони зможуть реалізувати цей проект.

"Перші заходи, які будуть прийняті: відновлення злітно-посадкових смуг у ряді аеропортів України, до цього списку входить і аеропорт у Чернівцях. Також в рамках Стратегії розвитку аеропортів, ми очікуємо ініціативу керівництва аеропорту з приводу того, які авіакомпанії літатимуть, по яких напрямках і на яких умовах. Це - рішення керівника аеропорту", - зазначив Омелян, додавши при цьому, що МІУ буде підтримувати всі кроки, спрямовані на розвиток регіональних аеропортів.

За словами Омеляна, зараз в Україні працюють до 20 аеропортів. При цьому відновили роботу кілька регіональних аеропортів.

"Я вірю в те, що ми поступово, крок за кроком, зможемо відновити повноцінне авіасполучення між містами України, а також встановити велику кількість міжнародних рейсів з регіональних аеропортів", - підсумував міністр інфраструктури.

Нагадаємо, в липні Омелян анонсував створення Агентства інфраструктурних проектів. Одним з пріоритетів роботи даного агентства буде збільшення кількості працюючих аеропортів.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада