Омбудсменом з прав інвалідів призначений Сушкевич

Президент України Петро Порошенко призначив своїм уповноваженим з прав людей з інвалідністю главу Національного паралімпійського комітету Валерія Сушкевича
Depo.Влада
3 грудня 2014 17:40
ФОТО: depo.ua
Омбудсменом з прав інвалідів призначений Сушкевич
Омбудсменом з прав інвалідів призначений Сушкевич

Про це повідомляє ДеПо з посиланням на указ президента №911/2014.

У прес-службі глави держави відзначили, що цей указ Порошенко підписав під час зустрічі з людьми з обмеженими можливостями, що відбулася у Міжнародний день інвалідів.

«Президент повідомив, що під час проведення консультацій щодо кандидатури на посаду уповноваженого отримав фактично одноголосну пропозицію призначити Валерія Сушкевича», - сказали в Адміністрації Президента.

Порошенко запевнив у своїй підтримці омбудсмена у вирішенні проблем, що виникають перед людьми з обмеженими можливостями, захисті та реалізації їхніх прав.

«Повинні робити все для того, щоб захистити права людей з обмеженими можливостями. У цьому я ваш партнер, ваш союзник», - заявив Порошенко.

Нагадаємо, що Валерій Сушкевич багато років працює над вирішенням проблем людей з обмеженими можливостями. Він не тільки президент Національного комітету спорту інвалідів України (Національного паралімпійського комітету України), а й голова Всеукраїнського громадського соціально-політичного об'єднання «Національна асамблея інвалідів України».

Як повідомляв ДеПо, Порошенко ввів посаду уповноваженого президента України з прав людей з інвалідністю 1 грудня.