Навіщо Путін сварить Азарова з Януковичем (ФОТОЖАБИ)

Олійник стане не маріонетковим, а справжнім президентом "іграшкової" України
Depo.Влада
3 серпня 2015 22:00
ФОТО: depo.ua
Навіщо Путін сварить Азарова з Януковичем (ФОТОЖАБИ)
Навіщо Путін сварить Азарова з Януковичем (ФОТОЖАБИ)

Сьогоднішній шквал новин про "Комітет порятунку України", який пройшов першими шпальтами російських ЗМІ, на перший погляд, і не потребує особливих коментарів. Перед нами - просто черговий парад фріків, "бєссмисленний і безпощадний".

Навіщо Путін сварить Азарова з Януковичем (ФОТОЖАБИ) - фото 1

Проте глибина висвітлення події у російських ЗМІ, рівно як і бідака Пєсков, якому не дали потішитись ні чудовим годинником, ні майже новою дружиною, і відправили "спростовувати" явно зорганізований у Кремлі маскарад, свідчать, що в Росії "комітету" наших "рятувальників" таки надають якесь значення.

Відповідно, питання "навіщо все це?" - або навіть безліч міцніших аналогів цього запитання - таки мучать поважну українську публіку. У відповідь українські фахівці та просто публічні персони щось розповідають про "маріонеток кремля", колаборантів, зрадників, власовців і Бабрака Кармаля. І все це - не дуже схоже на правду.

Навіщо Путін сварить Азарова з Януковичем (ФОТОЖАБИ) - фото 2

Хоча б тому, що у "комітет порятунку" хтось свідомо зібрав найубогіших і найбездарніших. Тих, які навіть при режимі Януковича виглядали клоунами - чи покидьками. Хоч ображений на Віктора Федоровича "кровосісь", якого в останні місяці перед втечею Януковича все-таки встигли вигнати з прем'єрського крісла, хоч Царьов, який волею регіоналів з дніпропетровського "князька" перетворився на відвертого маргінала, хоч Марков, якого навіть Віктор Федорович загнав на нари - з використанням сил спецпризначення для розгону "сподвижників".

Навіщо Путін сварить Азарова з Януковичем (ФОТОЖАБИ) - фото 3

Зрозуміло, що уся ця підтоптана братія Азарова хоче одного залишатися на плаву, бути потрібними, а, крім того, спробувати перехопити крихтои уваги Кремля у "младорегіоналів", які в Україні були головними фаворитами "легітимного" Януковича. По суті, "тусовка" Азарова - це "старорегіонали" проти "тусовки" Арбузова, Курченка, Клименка, Захарченка, Портнова і, зрештою, "опозиція" до "живого та легітимного" віктора Федоровича.  

Навіщо Путін сварить Азарова з Януковичем (ФОТОЖАБИ) - фото 4

Інша справа, навіщо це Путіну? В будь якій країні світу - хоч в демократичній, хоч не дуже - на прес-конференцію до персонажів на кшталт Азарова мали би приїжджати не журналісти. До них мала б навідатись психіатрична бригада. В країнах, які ще не доросли до психіатричної бригади, до них мали б викликати шамана чи знахаря - з метою вигнання злих духів з натомлених державною та партійною працею голів.

Але в Росії сталось інакше. Про "порятувальників" написали ТАСС, РІА "Новости", і всі-всі, кому по рангу належить. Зважаючи на те, що медіа-ресурс - річ цінна, немає сумніву, що вся ця кунсткамера для чогось потрібна Самому.

І оскільки всі вище зібрані не годяться навіть на роль маріонеток в самопроголошені республіки, то тут напрошується одна-єдина гіпотеза.

Навіщо Путін сварить Азарова з Януковичем (ФОТОЖАБИ) - фото 5

Путін хоче зробити собі окрему Україну. "Істинно-правильну Україну", де буде жити "братній укрАїнський народ". Зробити, бажано, десь на полігоні в Ростовській області. Бо навіть в ДНР з ЛНРом місцеві "недобиті хохли" влаштують якусь чергову бузу.
Цією "Україною" буде правити Олійник з Азаровим. З недолугості яких завше зможе посміятись російська преса. Населяти її будуть десяток-другий гастарбайтерів з числа тих хохлів. А велика і дружня Росію буде постачати цій "Україні" газ. Безкоштовно. На всі три халупи, в яких житимуть "українці". І все це буде тим острівцем благості і спокою, який по російському ТБ будуть демонструвати в якості ілюстрації того, як Москва вирішила українське питання, порятувавши друзів і залишивши у київському пеклі ворогів.

Нехай це виглядає (та, власне, і є) божевіллям - але для сучасної російської політики це просто наступний логічний крок.

Навіщо Путін сварить Азарова з Януковичем (ФОТОЖАБИ) - фото 6

Досить згадати "вкраденого" з Київської Русі князя Володимира, річницю смерті якого так весело і одностайно святкували російські "брати", згадуючи, як князь "хрестив їх у Дніпрі" (бо Почайна через Росію не тече). Якщо можна вкрасти мертвого вже майже тисячу років князя, і перейменувати Почайну в Дніпро - то чого не можна створити "правильну" Україну?

А потім, якщо навіть в цьому заповіднику "братніх українців" брудна рука Держдепу спровокує  сварки, бунти й інші "майдани", Путін зможе його просто розбомбити. Вщент. І головне ніхто за тим особливо не заплаче. Хіба якась світова організація психіатрів.

Навіщо Путін сварить Азарова з Януковичем (ФОТОЖАБИ) - фото 7

 

Мітки: Росія