Ще один заступник Коломойського йде у відставку

Заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Святослав Олійник залишає свою посаду після відставки голови Дніпропетровської облдержадміністрації Ігоря Коломойського
Depo.Влада
25 березня 2015 11:11
ФОТО: depo.ua
Ще один заступник Коломойського йде у відставку
Ще один заступник Коломойського йде у відставку

"Ми прийшли однією командою рік тому, тому що країна перебувала в надзвичайно складній ситуації. Йти повинна також вся команда. Питання про відставку чи невідставку не стоїть, ми разом прийшли, разом і маємо піти, якщо не будуть якісь інші домовленості. В даному випадку, я вважаю, всім треба піти", - заявив він "Радіо Свобода".

Як зазначив Олійник, "очевидно, президентом вибраний дуже високий критерій, що стосується бізнесменів на посадах", і це має стосуватись "усіх, починаючи з бізнесменів в Адміністрації президента, самого президента, бізнесменів у Кабміні".

"Якщо закон один для всіх, то ми зацікавлені, щоб він був один для всіх. Якщо центральна влада цю планку не витримає, то це буде вибіркове застосування закону, це те саме, що Янукович і перспективи, відповідно, такі самі. Якщо планка буде витримана, тоді в нас є надія на сталий, нормальний розвиток нашої держави", - зауважив Олійник.

Він також запевнив, що команда Ігоря Коломойського "весь свій вплив і можливості витратить на те, що Дніпропетровщина залишалась спокійною і захищеною територією".

Що ж до планів у політиці, Святослав Олійник зазначив, що не виключає появи "команди як політичного суб'єкта".

Як повідомляв depo.ua24 березня президент України Петро Порошенко підписав указ про відставку Коломойського. Слідом подав у відставку заступник голови Дніпропетровської ОДА Геннадій Корбан.