Олега Навального запроторили в штрафний ізолятор на 15 діб

Брата російського опозиційного політика Олексія Навального, Олега, який зараз перебуває в орловській виправній колонії, помістили в штрафний ізолятор на 15 діб
Depo.Влада
19 жовтня 2015 21:19
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила керівник прес-служби управління Федеральної служби з виконання покарань по Орловській області Анжеліка Гавриловська, передає depo.ua з посиланням на "Медіазона".

Олега Навального помістили в ШІЗО "за злісне порушення – зберігання й використання заборонених предметів". Вона відмовилася уточнити, про які предмети йдеться.

У сьогоднішньому номері журналу The New Times вийшла перша колонка Навального про життя в орловської колонії.

Олексій Навальний у зв’язку з цим написав у своєму блозі: "Сьогоднішня колонка Олега Навального в Нью-Таймз начебто вийшла досить нешкідливою, але, за мірками ФСВП, в поєднанні з прізвищем автора за таке треба карати, тому його знову запроторили до ШІЗО. На максимальний термін – 15 діб".

Нагадаємо, раніше Олега Навального вже поміщали в штрафний ізолятор. У серпні його туди відправили на 15 діб за "систематичне порушення встановленого порядку відбування покарання". Приводом для такого заходу у ФСВП назвали те, що Навальний заснув у недозволений час.

30 грудня минулого року Замоскворецький суд Москви визнав братів Навальних винними в розкраданні коштів. Суд засудив Олексія Навального до трьох з половиною років позбавлення волі умовно, його брата Олега – до такого ж терміну реального ув’язнення.

Кримінальне переслідування Олексій Навальний вважає політично вмотивованим. Олега він назвав "заручником влади".

Більше міжнародних новин читайте на Depo.Світ