Олег Ляшко: Маріуполь потрібно виводити з логістичного глухого кута

У минулий приїзд в Маріуполь народний депутат України Олег Ляшко обіцяв сприяння у вирішенні актуальної проблеми – виведення міста з логістичного глухого кута. Сьогодні нардеп розповів про виконану ним роботу
Depo.Влада
3 жовтня 2016 10:59
ФОТО: depo.ua

У минулий візит народний депутат обговорив з маріупольським міським головою Вадимом Бойченком стан траси Маріуполь-Запоріжжя. Було підготовлено спільне звернення до глави "Укравтодору", повідомляє depo.ua з посиланням на "112 Україна".

"У цьому році виділено 300 мільйонів гривень на реконструкцію частини дороги до Маріуполя. У наступному році збільшать дорожній фонд і ми будемо вимагати мінімум мільярд гривень на продовження реконструкції дороги, щоб сюди їхали туристи і наповнювали місцевий бюджет", - зазначив Олег Ляшко.

Крім того, його команда ініціює реконструкцію залізничного переїзду в Запорізькій області. Вона необхідна для розширення полотна, щоб промислові підприємства, в тому числі і маріупольські металурги, могли збільшити вивіз продукції.

"Проект на реконструкцію залізничного переходу коштує 5 мільярдів гривень. Я відзначив проблему, звернувся по кошти і реконструкція вже почалася", - наголосив Олег Ляшко.

Нардеп погодився зі словами журналістів про необхідність оновити вагони пасажирських поїздів: "Я багато чув скарг на вагони, зокрема в напрямку Маріуполь – Київ і Маріуполь – Львів. Я вже звернувся з цього приводу. Взагалі це має бути державна політика оновлення рухомого парку "Укрзалізниці". Сподіваюся, на моє звернення відреагують і нарешті наведуть елементарний порядок".

Більше новин політики читайте на Depo.Влада