Окупанти "замкнули" у Криму керівників Меджлісу перед Світовим конгресом кримських татар

Слідком Росії в Криму заборонив виїзд з півострова в період проведення Світового конгресу кримських татар в Анкарі очільнику ЦВК Курултаю кримських татар Заїру Смедляєву і першому заступнику голови Меджлісу Наріману Джелялу
Depo.Влада
28 липня 2015 16:29
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Крым.Реалии, передає depo.ua.

Не виключена аналогічна заборона і заступнику голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерову.

У вівторок 28 липня в кримському управлінні Слідкому Росії Смедляєву і Джелялу вручили повістки про виклик на допит як свідка у "справі 26 лютого".

"Для того щоб ми не змогли виїхати до Анкари для участі у роботі Світового конгресу кримських татар, нас запрошують на допит. Ільмі Умерова на завтра, мене і Нарімана Джеляла на 1 серпня", - написав Смедляєв на своїй сторінці у Фейсбуці, виклавши і повістку.

Глава ЦВК Курултаю кримських татар повідомив, що слідчі заявили про те, що мають право "обмежувати мобільність свідків з особливо важливих справ".

"Нас попередили, що слідчі заходи тривають, тому необхідно прибути за повісткою. Я зобов'язаний бути 1 серпня, так само, як і Наріман Джелял. Ільмі Умеров зобов'язаний бути завтра, я впевнений, що йому випишуть нову повістку. Певна річ, мета одна: не дати виїхати і взяти участь у конгресі. При спробі перетину пункту пропуску ми будемо затримані", - розповів Заїр Смедляєв.

Нагадаємо, II Світовий конгрес кримських татар відбудеться 1-2 серпня 2015 року.

Більше новин політики читайте на Влада.depo.ua