Окупанти вирішили з 21 квітня видавати "паспорти "ЛНР" замість українських

Терористична влада окупованих територій Луганщини вирішила з 21 квітня видавати жителям папірець, який недійсний в жодній країні світу - "паспорт "ЛНР" замість паспорта України
Depo.Влада
3 квітня 2015 12:22
ФОТО: depo.ua
Раніше в мережі вже з`являлися фото "паспортів "ЛНР"
Раніше в мережі вже з`являлися фото "паспортів "ЛНР"

Про це повідомляє підконтрольний бойовикам сайт "Луганскинформцентр", пише depo.ua.

"Паспорт стане основним тимчасовим документом, що засвідчує особу фізичної особи, яка постійно проживає на території "ЛНР", - йдеться у повідомленні.

"Паспорт" окупанти видаватимуть "з 16-річного віку; зміною в установленому порядку прізвища, імені, по батькові; втратою, крадіжкою, псуванням паспорта або паспорта громадянина України; виявленням неточностей або помилковості зроблених у паспорті або в паспорті громадянина України записів, що призвели до недійсності документа".

"В "паспорт" будуть вноситися прізвище, ім'я, по батькові, стать, дата і місце народження, особистий підпис фізичної особи. У паспорті будуть проводитися відмітки про реєстрацію фізичної особи за місцем проживання та зняття його з реєстраційного обліку; про ставлення фізичної особи до військового обов'язку; про реєстрацію та розірвання шлюбу; про дітей, що не досягли 16-річного віку", - повідомляють окупанти.
Крім того, за бажанням фізичної особи в "паспорті" також будуть проводитися відмітки про його групу крові та резус-факторі.

"Для оформлення або заміни паспорта або паспорта громадянина України необхідно надати: заяву про видачу паспорта, дві фотокартки розміром 35 мм х 45 мм, паспорт або паспорт громадянина України, який підлягає заміні, свідоцтво про народження (для фізичних осіб, що оформляють паспорт по досягненню 16-річного віку)", - зазначають окупанти.

"Паспорт" будуть видавати протягом 10 робочих днів за наявності реєстрації за місцем проживання та (або) перебування на окупованої "ЛНР" території.
Всі дані в папірець, що окупанти назвали "паспортом", будуть вноситися російською мовою.

Як повідомляв depo.ua, підконтрольні бойовикам "ДНР" установи видають картки та довідки мешканцям окупованого регіону, які втратили свої документи

Установа, яка видає такі папірці, знаходиться в Донецьку. 

В картотеці відділу міститься близько 5 мільйонів облікових карток жителів Донбасу.

У лютому відділ видав 647 довідок, а за 12 днів березня громадяни отримали вже 505 подібних "документів".