Окупанти пускають з молотка кримські санаторії

Так звана влада Криму затвердила план "приватизації" на поточний рік
Depo.Влада
26 червня 2015 12:37
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Крим.Реалії.

Як сказано в повідомленні на сайті кримського "парламенту", йдеться про "план приватизації майна, що перебуває у державній власності Республіки Крим, на 2015 рік".

"У Плані 11 об'єктів, розташованих у Сімферополі, Ялті, Євпаторії і Роздольненському районі. Вісім з них планується виставити на аукціон, три кримських санаторії - "Ай-Петрі", "Дюльбер" і "Місхор" - перетворити в господарське товариство, а пакет акцій, власником яких виступатиме Республіка Крим, виставити на продаж", - пояснив на засіданні "спікер кримського парламенту" Володимир Константинов.

Згідно з прийнятою постановою, так званому уряду доручено забезпечити в установленому порядку контроль за виконанням затвердженого плану приватизації.

Раніше повідомлялося, що влада Криму не має наміру "масово переглядати" підсумки приватизації підприємств, проведеної на території республіки до анексії Криму Росією.

1 березня 2015 в Криму завершився процес так званої націоналізації. До цього російською владою Криму були "націоналізовані" всі об'єкти українського олігарха Ігоря Коломойського в Криму, а також Ялтинська кіностудія, підприємства "Крименерго", "Кримавтотранс", філія "Укртелекому" та інші підприємства.