Окупанти Криму визначились з проектом Керченського мосту

В Росії презентували проект мосту на територію незаконно анексованого Криму через Керченську протоку
Depo.Влада
30 червня 2015 13:57
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє РБК з посиланням на генерального директора "Інституту Гіпростроймост - Санкт-Петербург" Іллю Рутмана, передає depo.ua.

За словами Рутмана, будівництво моста через Керченську протоку почнеться після отримання позитивного висновку від "Головдержекспертизи" - через два місяці.

Як зазначається, згідно із затвердженим варіантом, перехід мосту складається з паралельних автомобільної та залізничної секцій.

"Автомобільна дорога складається з 4-х смуг, максимальна швидкість руху по ній 120 км/ч. Пропускна здатність траси до 40 тис. автомобілів на добу. Залізниця включає два шляхи другої категорії залізничних ліній (максимальна швидкість руху по них 160 км/год). Розрахункова швидкість руху пасажирських поїздів по мосту - 120 км/год, вантажних - 80 км/год", - йдеться в повідомленні з посиланням на представника "СГМ-Міст".

Міст починається на Таманському півострові, проходить по існуючій 5-кілометровій дамбі, виходить на острів Тузла, перетинає Керченську протоку, огинаючи мис Ак-Бурун з півночі. Довжина переходу становить 19 км.

Згідно з повідомленням, довжина аркових прольотів моста складе 227 м, висота судноплавної арки - 35 м.

"Будувати міст почнуть одночасно з шести ділянок, щоб витримати необхідний темп робіт. Міст обладнають автоматизованою системою управління дорожнім рухом, освітленням, зв'язком, а також комплексом зі збору, очищення і відведення дорожніх поверхневих стоків, що містять забруднення і суспензії", - повідомив представник генпідрядника.

Так, поки "Головдержекспертиза" розглядає проектну документацію, на місці майбутнього будівництва з боку Керчі і Тамані ведеться підготовка до будівництва - розгортається тимчасова інфраструктура - будівельні містечка, технологічні дороги.

Також повідомлялось, що в Росії сподіваються почати будівництво газопроводу з Краснодарського краю в Крим у першій половині 2016 року.